Privátní workshop
Hubnutí Ladou

Je to stále dokola: zhubnout - přibrat - zhubnout - přibrat?
Už dost!

Můj systém hubnutí funguje vždycky a na všechny. Není těžké se jím řídit, jen musíte pochopit základní principy. Workshop je pro vás, kdo chcete jíst zdravě, zhubnout a už se netrápit dietami. Opravdu žádnými dietami. Vysvětlím vám, jak se jednou pro vždy dostanete ze začarovaného kruhu diet. Můj cíl je podpořit vás v tom, abyste jedli, ne hladověli. Budete jíst dost, pravidelně a vyváženě. Po sedmnácti letech praxe vím, jak to udělat a poradím vám, co a jak. Prozradím, kde děláte chyby. A společně je opravíme. Dodám vám důvěru i vědomosti k tomu, abyste už žádné chyby nedělali. Hubnutí je snadné, když znáte fígly... A já vám je prozradím. Odnesete si konkrétní funkční návod, jak zdravě zhubnete a váhu si udržíte.

Mgr. Lada Nosková

Již sedmnáct let učím jako nutriční terapeut své klienty jíst. Jíst zdravě, vyváženě a hlavně chutně. Kladu důraz na kvalitní suroviny a perfektně vyladěnou skladbu stravy. Klienti tento systém stravování milují.

Jako majitelka nutriční poradny Diet Plan a online výživové poradny MyDiet.cz mám mnoho zkušeností, o které se s vámi ráda podělim.

I vám může s Ladou život zachutnat.

Sestavit si správné a zdravé denní menu.

Vyznat se v potravinách a vybírat ty vhodné pro vás.

Nakupovat rychle to pravé v supermarketu.

Užít si bez výčitek jídlo v restauraci.

Podělím se s vámi o příběhy, odpovím dotazy.

Nachystám zdravé občerstvení a mnoho dalšího...

Co říkají účastníci?

Workshop s Ladou byl prima nejen svou příjemnou atmosférou, kterou kolem sebe Lada umí vytvořit, ale hlavně užitečnými informacemi, které konečně utřídily to nekonečné množství rad v médiích tak, aby byl člověk sám schopen vyhodnotit, co je pro něj dobré a co ne. Pro mě nejpřínosnější bylo si uvědomit, že nejen kalorickým příjmem živ je člověk, ale že důležité je také jednotlivé složení živin jednotlivých jídel v denních obdobích, které zajistí, že mě nehoní mlsná a nemám pocit vlčího hladu - a to proto, že mám Ladu. Její stránky MyDiet.cz jsou perfektním pomocníkem, který Vám úplně lehce pomůže navrhnout jídelníček, spočítá živiny i kalorie a ještě Vám i navrhne recepty, které jsou zábavné, barevné a o to u jídla jde - mít z něj pořád radost, i když se stravuji racionálně!

Velmi se mi líbil váš seminář, který úplně splnil moje očekávání a dozvěděla jsem se zde spousty nových věcí a hlavně jsem získala od Vás další motivaci a víru do dalších dnů a měsíců. Prostředí bylo komorní a myslím si, že úplně odpovídalo tématu semináře. Počet osob byl taky optimální.

Tak už se rozhodněte a skončete s marnými pokusy zhubnout. Pomohla jsme stovkám klientů, pomohu i vám.

Vaše Lada

Přihlásit se na workshop


neděle 12. 5. 2019
13:00-17:00 hod.
Juice Me Baby, nám. Kinských 3, Praha 5
cena: 2290 Kč
(zvýhodněná cena pro 2 osoby 3990 Kč)

ℹ️   Omezený počet max. 10 účastníků

ℹ️   Každý účastník dostane jako dárek předplatné na 1 měsíc
programu Basic v online výživové poradně MyDiet.cz v hodnotě 999 Kč

Sdílejte tuto stránku s přáteli

Výsledky mluví samy za sebe...

Sledujte Ladu